הרמות סינוס

מדוע יש צורך בהרמת סינוס? מה היא המשמעות של טיפולי השיניים האיכותיים ביותר? איך מבצעים את ההשתלות המושלמות ביותר? איך בוחרים את מרפאת השיניים שלכם?

הרבה מאוד אנשים עוברים מידי יום הליכים שונים של טיפולי שיניים וביניהם השתלות שיניים. לאורך השנים ועם הזדקנות השיניים ושחיקתן נוצר הצורך להחליף בשלב כזה או אחר את השיניים המקוריות בשיניים תותבות או בשתלי שיניים. פרוצדורה זו הפכה להיות לאורך השנים הרבה יותר נעימה וזמינה ואינה כואבת ודואבת כפי שהיה בעבר הלא כל כך רחוק.

הרמות סינוס הם לעיתים חלק בלתי נפרד מההליך הכולל של השתלות השיניים. לא פעם מגלה רופא השיניים לאחר צילום האזור בו אנו מעוניינים לבצע את ההשתלה כי העצם דקה מידי. תופעה זו מוכרת מאוד מסיבות כאלה ואחרות. לפיכך לא ניתן להשתיל שתל באזור זה. לשם כך יש להשתיל עצם ולעבות אותה. מומלץ מאוד כי את אותן הרמות סינוס יבצע מומחה לתחום ייחודי זה.

כאמור טכניקה זו של הרמות סינוס מתאפשרת בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת והמכשור החדיש ביותר הקיים במרפאתו של ד"ר אילן אדלהייט. כמו כן עבור אלו המעוניינים לבצע הליך רפואי כזה או אחר בהרדמה ניתן להיעזר בשירותיו של רופא מרדים מומחה לתחום זה. במרפאה זו המטופלים זוכים לשירותי חירום לאורך 24 שעות ביממה וכמו כן לאורך 7 ימים בשבוע.

הרמת סינוס סגורה? למה דווקא ד"ר אילן אדלהייט?
כאמור לטיפול כזה כמו הרמת סינוס סגורה חשוב מאוד כי מי שיהיה אמון על ההליך המורכב הוא רופא שיניים בעל שיעור קומה. ד"ר אילן אדלהייט וצוות מרפאתו טיפלו לאורך השנים בהרבה מאוד מטופלים נאמנים ומרוצים ביותר. כמו מכן ליווי תהליך הטיפול נמשך גם לאחר גמר הטיפול על ידי מעקב צמוד אחר החלמתו של המטופל.

הרמת סינוס פתוחה? אילו סוגים של טיפולים ניתן לבצע במרפאתו של ד"ר אילן אדלהייט?
מבחר מרשים ורחב מאוד של טיפולים תחת קורת גג אחת וביניהם הרמת סינוס פתוחה, טיפולי שיננית, השתלות שיניים, טיפולי שורש וסתימות ועוד. אחריות מלאה על כל סוגי הטיפולים.


מוזמנים לקרוא בנוסף:
השתלת שיניים
 
טלפון:  03-6412030        דוא"ל:                                            כתובת:  רחוב לויטן 8, רמת אביב
  הרמת סינוס     השתלת שיניים     אסתטיקה דנטלית     טיפולי שיניים     כתר בשיניים     מרפאת שיניים ברמת אביב     מרפאת שיניים     רופא שיניים מומלץ     רופא שיניים תל אביב     שתלים בשיניים     שתלים לשיניים